Lanový park Ostružno logo

Lanový park Hradec Králové

Přihláška na tábor

30. 7. - 3. 8. CENA PROGRAMU: 1800 Kč/účastník KÓD ADE
Tento turnus sice nemá ještě zaplněnou celou svou kapacitu, ale ve frontě na schválení je více přihlášek než dokážeme pojmout. Může se tedy stát, že Vaše dítě bude přijato jako náhradník. Můžete své dítě přihlásit jako náhradníka. Počet lidí ve frontě na schválení před Vámi je 1. Rozhoduje dřívější datum odeslání přihlášky.

Objednaný (provozovatel):
Mgr. Pavel Balda
IČO: 739 93 506
Mob: 777 136 114 (5)
piranha@piranhaagency.cz
korespondenční adresa:
Na Občinách 867
500 09 Hradec Králové 9

Objednatel
Děti
Jméno Příjmení Datum narození Celé rodné číslo (bez lomítka) Omezení, alergie
Souhlasím se zveřejněním obrazových záběrů (fotografií z programů) účastníka na www a facebookovem profilu provozovatele za účelem prezentace a vytvoření fotodokumentace z programu:
Souhlasím se zasíláním nových nabídek programů provozovatele:

Souhlasím s účastí uvedeného syna (dcery) na všech aktivitách programu. Účastník nemá zjevnou zdravotní překážku bránící v účasti na aktivitách. Účastník musí po celou dobu programu plně respektovat pokyny obsluhy aktivity. V případě nerespektování pokynů instruktorů může být účastník z programu vyloučen bez nároku na vrácení uhrazené částky. V případě vzniku úrazu vlivem porušení provozního řádu či bezpečnostních pokynů, provozovatel nenese za vzniklý úraz žádnou odpovědnost. Provozovatel zajišťuje účastníkům programu úrazové pojištění. Bezpečnostní pokyny a provozní řády: www.lanovyparkhradec.cz (ke stažení).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze
návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace