Lanový park Ostružno logo

Lanový park Hradec Králové

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR „ADRENALIN“

ÚTĚK Z PEVNOSTI NA STŘÍBRNÉM RYBNÍKU

Netradiční příměstský program sestavený do atraktivního příběhu. Motivem programu je soutěž týmů v nalezení cesty z domnělé pevnosti. K nalezení cesty poslouží indicie, které budou týmy získávat v překonávání různých překážek a výzev. Pomůžou jim bonusové logické hádanky a úkoly, přitíží jim žalářem trestné bonusy a úkoly. Aktivity prověří sílu, vytrvalost, obratnost, týmovou spolupráci a hlavně důvtip účastníků.

Obsahuje
BLOK LONGBOARD Výuka, soutěže a výlet na longboardech, (zapůjčení boardů a chráničů v ceně programu).
BLOK KOLOBĚŽEK Výlet, hry a soutěže na outdoorových koloběžkách. Předpokládáme využití bruslařského okruhu v hradeckých lesích (zapůjčení koloběžek v ceně programu)
LANOVÝ BLOK Vysoké lanové překážky, jízda na lanovkách, skok do houpačky, stavba komínu z bedýnek.
LUKOSTŘELECKÁ HRÁ Lukostřelecká hra se speciálními šípy.
VODNÍ BLOK Výuka a závody na paddleboardech, vodní hry.
ZÁBAVNÝ BLOK BumperBall, šerm na kládě, lukostřelba, foukačky, vrhací sekery, týmové a pohybové hry, skákací trampolína, minigolf, magnetický fotbal WeyKick, holandský billiard, švédská hra Kubb, Spin Ladder, ruské kuželky, žonglování, Ygolf, Discgolf.
SJEZD ŘEKY ORLICE Organizovaný sjezd řeky Orlice na raftech, úsek Krňovice - Svinary (9 km – 5 hod), opékání špekáčků, návštěva cukrárny v Blešně nad Orlicí.
PAINTBALL Fakultativní turnaj na paintballovém hřišti na Stříbrném rybníku.

Obsah jednotlivých programů přizpůsobujeme věku a zdatnosti účastníků.

CENA PROGRAMU: 1900,- Kč
KÓD AD + označení termínu

VĚK ÚČASTNÍKŮ

Program je zaměřen na školní děti od 10 do 15 let. Nižší věk může být překážkou pro skupinu při plnění náročnějších úkolů (výlet na koloběžkách,…)

ALTERNATIVNÍ PROGRAM

V případě extrémně špatného celodenního počasí se zařazují do programu „zastřešené“ aktivity v Hradci Králové – Aquacentrum, hradecká hvězdárna, Labyrint divadla Drak, apod.

ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ

Účastníkům sjednáváme základní úrazové pojištění.

TERMÍNY

Pětidenní program (pondělí-pátek)
A 8.7. - 12.7. B 15.7. - 19.7. C 22.7. - 26.7.
D 29.7. - 2.8. E 5.8. - 9.8. F 12.8. - 16.8.
G 19.8. - 23.8. H 26.8. - 30.8.

POČET ÚČASTNÍKŮ

Minimální počet dětí na jeden termín je 10 osob. V případě přihlášení menšího počtu se daný turnus neuskuteční, přihlášeným se vrátí uhrazený poplatek. Maximální počet dětí na jeden termín je 18 osob.

MÍSTO REALIZACE

Lanový park na Stříbrném rybníku v Hradci Králové. V lanovém parku je vytvořeno zastřešené sezení. Zde si účastníci mohou odložit svá osobní zavazadla, posvačit, relaxovat či se ochránit před deštěm.

ČASOVÝ PROGRAM

7:30 sraz účastníků u Muzea (první den v 7.15 hod)
7:40 - 8:00 doprava autobusem MHD do areálu kempu
8:00 nástup účastníků v lanovém parku
8:30 - 12:00 1. blok aktivit
12:00 - 13:00 pauza na oběd/svačinku, odpočinek
13:00 - 15:30 2. blok aktivit
15:30 - 16:00 společný návrat autobusem MHD do HK (Muzeum)

STRAVOVÁNÍ

Pitný režim je k dispozici po celou dobu programu zdarma. Oběd je možné zajistit v restauraci kempu za 80 Kč/den (polévka + hlavní jídlo). V programu jsou vždy zařazeny pauzy na občerstvení. Pitný režim a svačina na raftech jsou zajištěny.

OBJEDNÁVÁNÍ – PLATBA

Závazná objednávka programu se realizuje na webových stránkách www.lanovyparkhradec.cz vyplněním a potvrzením objednávkového formuláře. Zrušení či změna objednávky je možná pouze na základě vzájemné dohody s provozovatelem (preferujeme e-mail). Po vyplnění objednávky obdržíte potvrzení e-mailem. Podrobný postup objednávání se plně řídí podmínkami objednání, platby a stornování (na našich www ke stažení).

FAKULTATIVNÍ SLUŽBY

Paintball, cena 250 Kč (kompletní vybavení, 100 ks kuliček do hry). Službu realizuje smluvní partner. Instruktoři zajistí doprovod účastníků na akci a zpět. Po dobu provozování hry účastníci podléhají provoznímu řádu pokynům provozovatele paintballu.

ZRUŠENÍ REALIZACE PROGRAMU ZE STRANY PROVOZOVATELE

Z důvodu „vyšší moci“ může provozovatel zrušit pořádání objednaného programu. V tomto případě se neprodleně vrací účastníkům celá uhrazená částka za program. Zejména se jedná o uzavření lanového parku z důvodu mimořádných, nepředvídatelných a nezaviněných událostí (přírodní katastrofy, poškození areálu parku, uzavření lanového parku ze strany pronajímatele pozemku,….).

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Objednavatel poskytuje správci údajů (provozovateli) pouze nezbytné osobní údaje pro zákonnou evidenci účastníků programu, průběh programu a dokumentování souhlasu s provozními podmínkami lanového parku a potvrzení absolvovaní školení aktivit lanového parku (v průběhu programu). Osobní údaje nejsou poskytovány třetím osobám. Osobní údaje jsou archivovány po dobu jednoho roku, následně jsou řádně skartovány.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze
návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace