Lanový park Hradec Králové

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR „ADRENALIN“

Rozšířený a navazující program na „klasický“ příměstský tábor.
Nové aktivity a hry: Archery games, Ygolf, obří bublifuky, …
Účastníkům zajišťujeme úrazové pojištění.

Obsahuje
BLOK SKÁKACÍCH BOT Výuka a hry na skákacích botách (zapůjčení bot a chráničů v ceně programu)
BLOK LONGBOARD Výuka, soutěže a výlet na longboardech, (zapůjčení boardů a chráničů v ceně programu).
BLOK KOLOBĚŽEK Výlet, hry a soutěže na outdoorových koloběžkách. Předpokládáme využití bruslařského okruhu v hradeckých lesích (zapůjčení koloběžek v ceně programu)
LEZECKÝ BLOK Výuka lezení, boulderingu a jištění na umělé stěně v HK (vstupné a profesionální instruktor lezeckého areálu v ceně programu)
LANOVÝ BLOK Vysoké lanové překážky, soutěže na lanových aktivitách, jízda na lanovkách, skok do houpačky, žebřík z pneumatik, slaňování, jumarování, stavba komínu z bedýnek.
ARCHERY GAMES Lukostřelecká hra se speciálními šípy (novinka).
VODNÍ BLOK Výuka jízdy na kajaku, paddleboard, závody na pramicích
ZÁBAVNÝ BLOK BumperBall, šerm na kládě, biatlonová střelnice, lukostřelba, foukačky, vrhací sekery, týmové a pohybové hry, skákací trampolína, minigolf, magnetický fotbal WeyKick, holandský billiard, švédská hra Kubb, Spin Ladder, ruské kuželky, žonglování, Ygolf, Discgolf.
SJEZD ŘEKY ORLICE Organizovaný sjezd řeky Orlice na raftech, úsek Krňovice - Svinary (9 km – 5 hod), opékání špekáčků, návštěva cukrárny v Blešně nad Orlicí.
PAINTBALL Fakultativní turnaj na paintballovém hřišti na Stříbrném rybníku.

Obsah jednotlivých programů přizpůsobujeme věku a zdatnosti účastníků.
Celý program provází týmová soutěž v rozličných aktivitách.

CENA PROGRAMU: 1800 Kč, (sourozenci) 1700 Kč / účastník
Jsem plátcem DPH.
KÓD AD

VĚK ÚČASTNÍKŮ

Program je zaměřen na účastníky od 10 let (nižší věk, zejména při výletech mimo park značně stěžuje práci skupiny – výlety na koloběžkách, longboardech,…)

ALTERNATIVNÍ PROGRAM

V případě extrémně špatného celodenního počasí se zařazují do programu „zastřešené“ aktivity v Hradci Králové – Aquacentrum, hradecká hvězdárna, Labyrint divadla Drak, apod.

TERMÍNY

Pětidenní program (pondělí-pátek)
A 3.7. - 7.7. B 10.7. - 14.7. C 17.7. - 21.7.
D 24.7. - 28.7. E 31.7. - 4.8. F 7.8. - 11.8.
G 14.8. - 18.8. H 21.8. - 25.8. I 28.8. - 1.9.

POČET ÚČASTNÍKŮ

Minimální počet dětí na jeden termín je 10 osob. V případě přihlášení menšího počtu se daný turnus neuskuteční, přihlášeným se vrátí uhrazený poplatek. Maximální počet dětí na jeden termín je 40 osob.

MÍSTO REALIZACE

Lanový park na Stříbrném rybníku v Hradci Králové. V lanovém parku je vytvořeno zastřešené sezení. Zde si účastníci mohou odložit svá osobní zavazadla, posvačit, relaxovat či se ochránit před deštěm.

ČASOVÝ PROGRAM

8:10 sraz účastníků u Muzea (první den v 8.00 hod)
8:20 - 8:50 doprava autobusem MHD do areálu kempu
9:00 - 12:30 1. blok aktivit
12:30 - 13:00 pauza na oběd/svačinku
13:00 - 15:45 2. blok aktivit
16:00 - 16:30 společný návrat autobusem MHD do HK (Muzeum)

STRAVOVÁNÍ

Pitný režim je k dispozici po celou dobu programu zdarma. Oběd je možné zajistit v restauraci kempu za 80 Kč/den (polévka + hlavní jídlo). V programu jsou vždy zařazeny pauzy na občerstvení. Pitný režim a svačina na raftech jsou zajištěny.

OBJEDNÁVÁNÍ – PLATBA

Závazná objednávka programu se realizuje na webových stránkách www.lanovyparkhradec.cz vyplněním a potvrzením objednávkového formuláře. Zrušení či změna objednávky je možná pouze na základě vzájemné dohody s provozovatelem (preferujeme e-mail). Po vyplnění objednávky obdržíte potvrzení e-mailem. Podrobný postup objednávání se plně řídí podmínkami objednání, platby a stornování (na našich www ke stažení). Platbu je nutné realizovat pouze převodem na účet do termínu 7 dní před nástupem na turnus.

FAKULTATIVNÍ SLUŽBY

Paintball, cena 200 Kč (kompletní vybavení, 100 ks kuliček do hry). Službu realizuje smluvní partner. Instruktoři zajistí doprovod účastníků na akci a zpět. Po dobu provozování hry účastníci podléhají provoznímu řádu pokynům provozovatele paintballu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze
návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace