Lanový park Ostružno logo

Lanový park Hradec Králové

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR „KLASICKÝ“

TROSEČÍK NA STŘÍBRNÉM RYBNÍKU

Netradiční příměstský program sestavený do atraktivního příběhu..
Motivem programu je boj o přežití několika kmenů (skupin) na pustém ostrově. Kmeny bude mezi sebou soutěžit v různorodých aktivitách, které prověří sílu, vytrvalost, obratnost, týmovou spolupráci a hlavně důvtip účastníků. Celý děj bude provázet možnost získávání různých imunit, zasedání kmenových rad, přidělování a odebírání kmenových bodů a získávání indicií k nalezení pokladu.

Obsahuje
LANOVÝ BLOK Nízké a vysoké lanové překážky, soutěže na lanových aktivitách, jízda na lanovkách.
LEZECKÝ BLOK Horolezecká stěna, lezecká síť.
HERNÍ BLOK Minigolf, discgolf, magnetický fotbal WeyKick, holandský billiard, švédská hra Kubb, Spin Ladder, ruské kuželky, hra Sick on Line.
VODNÍ BLOK Vodní hry, paddleboard (pádlování ve stoje na prkně).
ZÁBAVNÝ BLOK BumperBall, šerm na kládě, face painting, obří bublifuky, seznamovací a týmové hry.
DOBÝVÁNÍ HRADIŠTĚ Celodenní výlet, stopovaná, orientační soutěž, plnění strategických úkolů, opékání uzeniny. Polovina výletu se odehraje na koloběžkách, druhá polovina pochodem (novinka 2019).
STŘELECKÝ BLOK Střelba z luků a indiánských foukaček, střelba z praků, vrhaní hvězdic, obří prak.
KOLOBĚŽKY Výuka a krátký výlet na koloběžkách.
LUKOSTŘELCKÁ HRA Adrenalinová hra s bezpečnou lukostřelbou, lesní hry.
PAINTBALL Fakultativní turnaj na paintballovém hřišti na Stříbrném rybníku.

Obsah jednotlivých programů přizpůsobujeme věku a zdatnosti účastníků.

CENA PROGRAMU: 1700,- Kč
KÓD KL + označení termínu

VĚK ÚČASTNÍKŮ

Program je zaměřen na školní děti od 7 do 12 let. Vždy doporučujeme účast po absolvování alespoň 1.ročníku základní školy. V případě nižšího věku (6 let) vyžadujeme přítomnost staršího sourozence na programu.

ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ

Účastníkům sjednáváme základní úrazové pojištění.

ALTERNATIVNÍ PROGRAM

V případě extrémně špatného celodenního počasí se zařazují do programu „zastřešené“ aktivity v Hradci Králové – Aquacentrum, hradecká hvězdárna, Labyrint divadla Drak, apod.

TERMÍNY

Jsou sestaveny s ohledem na dostupnost areálu MHD, ubytovací a stravovací podmínky kempu.

Pětidenní program (pondělí-pátek)
A 8.7. - 12.7. B 15.7. - 19.7. C 22.7. - 26.7.
D 29.7. - 2.8. E 5.8. - 9.8. F 12.8. - 16.8.
G 19.8. - 23.8. H 26.8. - 30.8.

POČET ÚČASTNÍKŮ

Minimální počet dětí na jeden termín je 10 osob. V případě přihlášení menšího počtu se daný turnus neuskuteční, přihlášeným se vrátí uhrazený poplatek. Maximální počet dětí na jeden termín je 30 osob.

MÍSTO REALIZACE

Lanový park na Stříbrném rybníku v Hradci Králové. V lanovém parku je vytvořeno zastřešené sezení. Zde si účastníci mohou odložit svá osobní zavazadla, posvačit, relaxovat či se ochránit před deštěm.

ČASOVÝ PROGRAM

7:00 - 7:30 sraz účastníků u Muzea (první den v 7.00 hod)
7:30 - 8:00 doprava autobusem MHD do areálu kempu
8:15 přijímání účastníků s nástupem v lanovém parku
8:30 - 12:00 1. blok aktivit
12:00 - 12:30 pauza na oběd/svačinku
12:30 - 15:30 2. blok aktivit
15:30 - 16:00 společný návrat autobusem MHD do HK (Muzeum)

STRAVOVÁNÍ

Pitný režim je k dispozici po celou dobu programu zdarma. Oběd je možné zajistit v restauraci kempu za 80 Kč/den (polévka + hlavní jídlo). V programu jsou vždy zařazeny pauzy na občerstvení. Pitný režim a svačina na raftech jsou zajištěny.

OBJEDNÁVÁNÍ – PLATBA

Závazná objednávka programu se realizuje na webových stránkách www.lanovyparkhradec.cz vyplněním a potvrzením objednávkového formuláře. Zrušení či změna objednávky je možná pouze na základě vzájemné dohody s provozovatelem (preferujeme e-mail). Po vyplnění objednávky obdržíte potvrzení e-mailem. Podrobný postup objednávání se plně řídí podmínkami objednání, platby a stornování (na našich www ke stažení).

FAKULTATIVNÍ SLUŽBY

Paintball, cena 250 Kč (kompletní vybavení, 100 ks kuliček do hry). Službu realizuje smluvní partner. Instruktoři zajistí doprovod účastníků na akci a zpět. Po dobu provozování hry účastníci podléhají provoznímu řádu pokynům provozovatele paintballu.

ZRUŠENÍ REALIZACE PROGRAMU ZE STRANY PROVOZOVATELE

Z důvodu „vyšší moci“ může provozovatel zrušit pořádání objednaného programu. V tomto případě se neprodleně vrací účastníkům celá uhrazená částka za program. Zejména se jedná o uzavření lanového parku z důvodu mimořádných, nepředvídatelných a nezaviněných událostí (přírodní katastrofy, poškození areálu parku, uzavření lanového parku ze strany pronajímatele pozemku,….).

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Objednavatel poskytuje správci údajů (provozovateli) pouze nezbytné osobní údaje pro zákonnou evidenci účastníků programu, průběh programu a dokumentování souhlasu s provozními podmínkami lanového parku a potvrzení absolvovaní školení aktivit lanového parku (v průběhu programu). Osobní údaje nejsou poskytovány třetím osobám. Osobní údaje jsou archivovány po dobu jednoho roku, následně jsou řádně skartovány.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze
návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace