Lanový park Ostružno logo

Lanový park Hradec Králové

ŠKOLNÍ SPECIÁLNÍ PROGRAM

Účastníci školního programu jsou po celou dobu plně pod vedením instruktorů. Pedagogický dozor si může zdarma vyzkoušet všechny aktivity lanového parku. Vzorové programy jsou sestavené pro jednu třídu (20-30 účastníků). Jednotlivé časové bloky jsou naplánovány s ohledem na dostupnost MHD z Hradce Králové. Při větším počtu účastníků zdarma prodlužujeme časové bloky (na 4 hod) a do programu zařadíme další aktivity z naší nabídky (lukostřeleckou bitvu, týmové hry,…).

OBSAHUJE

Motivační hry: Pexeso, Přenos skupiny, Puzzle, Klávesnice, Kládoběh, Živé sochy, Korýtka,...
Lanový blok: Lanové překážky dle zdatnosti skupiny (výběr z nízkého lanového okruhu, vysokého lanovkového okruhu a lanovkového okruhu)
Skok Bigswing: Skok BigSwing houpačka ve výšce 6 metrů. Aktivitu doplňují zábavné hry (Ruské kuželky, Holandský billiard, Weykick hokej, Minigolf, Kuličkovník).
Týmová hra: Fixa v míčku, Víčka, Socha Moa, Pavoučí síť, Uzel, Amazonka, Letadlo, Lodě, …
Doplňková hra: Ruské kuželky, Holandský billiard, Weykick hokej, Minigolf Biatlonová střelnice, Lukostřelba, Obří prak, Archery Games, Bumper Ball.

V konkrétním programu jsou vždy zařazeny aktivity vhodné pro danou věkovou kategorii. Zábavnou a zážitkovou formou vedeme účastníky k vzájemnému poznávání, komunikaci při řešení problémů a hlavně týmovému pojetí řešení předložených výzev. Vše je spojeno se získáváním velkého množství společných prožitků při překonávání netradičních úkolů v lanovém parku.

KÓD: LANS Délka programu: 3 hod Cena programu: 190 Kč / účastník
Cena včetně DPH 15%

ČASOVÉ BLOKY

Jsou sestaveny s ohledem na dostupnost areálu MHD, ubytovací a stravovací podmínky kempu.

Dopolední Odpolední Odpolední II. Večerní
9.00 – 12.00 12.00 – 15.00 15.00 – 18.00 20.00 – 22.00

VĚK ÚČASTNÍKŮ

Činnost na jednotlivých aktivitách řídíme s ohledem na věkové a dovednostní předpoklady účastníků. Ve skupině žáků program přizpůsobíme každému jednotlivci. Program je vhodný pro žáky od 7.ročníku ZŠ.

POČET ŽÁKŮ NA PROGRAMU

Programy jsou sestaveny optimálně pro jednu třídu (20 – 30 žáků). Pro vyšší počet návštěvníků přizpůsobíme program i dobu návštěvy lanového praku. Minimální počet návštěvníků je 12.

ZABEZPEČENÍ PROGRAMŮ

Lanový park je sestaven v souladu s ČSN EN 15567-1 a ČSN EN 15567-2. Na programech se používají všechny nutné bezpečnostní pomůcky. Instruktoři aktivit jsou kompletně proškoleni a seznámeni s vedením lanových a outdoorových programů.

REZERVACE-OBJEDNÁNÍ

Vyplněním objednávkového formuláře (v příloze či ke stažení na našich www) a zasláním na e-mail: info@lanovyparkhradec.cz . V případě obsazeného termínu se s Vámi telefonicky či e-mailem spojíme a dojednáme Vám nový termín. Na uvedený e-mail Vám zašleme námi podepsaný objednávkový formulář.

STORNOVÁNÍ OBJEDNÁVKY

Z důvodu nevyhovujícího počasí či nenadálé skutečnosti lze objednávku bez závazků stornovat. Tuto skutečnost je nutné ohlásit na naše kontakty (nejdéle 24 hod před nástupem na program).

ZMĚNA ZÁKLADNÍCH ÚDAJŮ (zejména počet účastníků)

V případě znatelného poklesu počtu účastníků (o více než 20%) je nutné nás s touto změnou předem seznámit (e-mail či mob.) – nejdéle 24 hod před nástupem na program.

PODROBNÉ POKYNY

Zasíláme v příloze s potvrzenou objednávkou (s formulářem pro zákonného zástupce žáka).

SOUHLAS S PROVOZNÍM ŘÁDEM LANOVÉHO PARKU

Zakoupením vstupenky na školní lanový program každý účastník souhlasí s provozním řádem lanového parku. Při příchodu vedoucí předloží aktuální seznam účastníků. Seznam lze vyplnit na místě či předem zaslat formulář na e-mail. V příloze emailu zasíláme i formulář pro zákonného zástupce žáka (lze použít místo výše uvedeného seznamů účastníků).

PLATBA

Platba se provádí hromadně při příchodu do areálu dle skutečného počtu účastníků. Vedoucímu skupiny je vystaven účetní doklad. Po dohodě lze vystavit i fakturu s 14-ti denní lhůtou splatnosti.

DALŠÍ NÁMĚTY NA AKTIVITY

BRUSLAŘSKÝ OKRUH 15 km půjčovna in-line bruslí a koloběžek v areálu kempu
PAINTBALL (info: +420 777 736 359, bures.filip@gmail.com)
Aquapark FLOŠNA HK 10 minut autobusem MHD
Centrum Hradce Králové 15 minut autobusem MHD
Skanzen Krňovice 1 hod turistický výlet

UBYTOVÁNÍ - STRAVOVÁNÍ

Chatky, stany, polopenze, plná penze (info na vedení kempu): CK BK-tour, www.stribrny-rybnik.cz, petra.machkova@bktour.cz, +420 495 000 385

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze
návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace