Lanový park Ostružno logo

Lanový park Hradec Králové

ŠKOLNÍ LANOVÝ PROGRAM

Účastníci školního programu jsou po celou dobu plně pod vedením instruktorů. Pedagogický dozor si může zdarma vyzkoušet všechny aktivity lanového parku. Vzorové programy jsou sestavené pro jednu třídu (20-30 účastníků). Jednotlivé časové bloky jsou naplánovány s ohledem na dostupnost MHD z Hradce Králové. Při větším počtu účastníků zdarma prodlužujeme časové bloky (na 4 hod) a do programu zařadíme další aktivity z naší nabídky (lukostřeleckou bitvu, týmové hry,…).

Obsahuje
Pro zdatné: 28 vysokých lanových překážek, 7 visutých lanovek v průjezdném okruhu
Pro menší: 17 nízkých lanových překážek, 1 lanovka
Pro všechny: Lezení na horolezecké stěně, lezení na lezeckou síť, ministolní tenis, lukostřelba, foukačky, minigolf, kroket, holandský billiard, stolní hokej Weykick, strategická švédská hra Kubb, házecí hra Spin Ladder, kuželky, deskové hlavolamy, slack-line, hry a soutěže.
KÓD: LAN Délka programu: 3 hod Cena programu: 190 Kč / účastník
Cena včetně DPH 15%.

ČASOVÉ BLOKY

Jsou sestaveny s ohledem na dostupnost areálu MHD, ubytovací a stravovací podmínky kempu.

Dopolední Odpolední Odpolední II. Večerní
9.00 – 12.00 12.00 – 15.00 15.00 – 18.00 20.00 – 22.00

VĚK ÚČASTNÍKŮ

Činnost na jednotlivých aktivitách řídíme s ohledem na věkové a dovednostní předpoklady účastníků. Ve skupině žáků program přizpůsobíme každému jednotlivci. U nejnižších ročníků ZŠ je vhodná asistence instruktora či pedagogického doprovodu při kontrola a výpomoci s přejišťováním.

POČET ŽÁKŮ NA PROGRAMU

Programy jsou sestaveny optimálně pro jednu třídu (20 – 30 žáků). Pro vyšší počet návštěvníků přizpůsobíme program i dobu návštěvy lanového praku. Minimální počet návštěvníků je 12.

ZABEZPEČENÍ PROGRAMŮ

Lanový park je sestaven v souladu s ČSN EN 15567-1 a ČSN EN 15567-2. Na programech se používají všechny nutné bezpečnostní pomůcky. Instruktoři aktivit jsou kompletně proškoleni a seznámeni s vedením lanových a outdoorových programů.

REZERVACE - OBJEDNÁNÍ

Vyplněním objednávkového formuláře (v příloze či ke stažení na našich www) a zasláním na e-mail: info@lanovyparkhradec.cz . V případě obsazeného termínu se s Vámi telefonicky či e-mailem spojíme a dojednáme Vám nový termín. Na uvedený e-mail Vám zašleme námi podepsaný objednávkový formulář.

STORNOVÁNÍ OBJEDNÁVKY

Z důvodu nevyhovujícího počasí či nenadálé skutečnosti lze objednávku bez závazků stornovat. Tuto skutečnost je nutné ohlásit na naše kontakty (nejdéle 24 hod před nástupem na program).

ZMĚNA ZÁKLADNÍCH ÚDAJŮ (zejména počet účastníků)

V případě znatelného poklesu počtu účastníků (o více než 20%) je nutné nás s touto změnou předem seznámit (e-mail či mob.) – nejdéle 24 hod před nástupem na program.

PODROBNÉ POKYNY

Zasíláme v příloze s potvrzenou objednávkou (s formulářem pro zákonného zástupce žáka).

PLATBA

Platba se provádí hromadně při příchodu do areálu dle skutečného počtu účastníků. Vedoucímu skupiny je vystaven účetní doklad. Po dohodě lze vystavit i fakturu s 14-ti denní lhůtou splatnosti.

SOUHLAS S PROVOZNÍM ŘÁDEM LANOVÉHO PARKU

Zakoupením vstupenky na školní lanový program každý účastník souhlasí s provozním řádem lanového parku. Při příchodu vedoucí předloží aktuální seznam účastníků. Seznam lze vyplnit na místě či předem zaslat formulář na e-mail. V příloze emailu zasíláme i formulář pro zákonného zástupce žáka (lze použít místo výše uvedeného seznamů účastníků).

ZRUŠENÍ REALIZACE PROGRAMU ZE STRANY PROVOZOVATELE

Z důvodu „vyšší moci“ může provozovatel zrušit pořádání objednaného programu. V tomto případě se neprodleně vrací účastníkům celá uhrazená částka za program. Zejména se jedná o uzavření lanového parku z důvodu mimořádných, nepředvídatelných a nezaviněných událostí (přírodní katastrofy, poškození areálu parku, uzavření lanového parku ze strany pronajímatele pozemku,….).

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Objednavatel poskytuje správci údajů (provozovateli) pouze nezbytné osobní údaje pro zákonnou evidenci účastníků programu, průběh programu a dokumentování souhlasu s provozními podmínkami lanového parku a potvrzení absolvovaní školení aktivit lanového parku (v průběhu programu). Osobní údaje nejsou poskytovány třetím osobám. Osobní údaje jsou archivovány po dobu jednoho roku, následně jsou řádně skartovány.

DALŠÍ NÁMĚTY NA AKTIVITY

BRUSLAŘSKÝ OKRUH 15 km půjčovna in-line bruslí a koloběžek v areálu kempu
PAINTBALL (info: +420 777 736 359, bures.filip@gmail.com)
Aquapark FLOŠNA HK 10 minut autobusem MHD
Centrum Hradce Králové 15 minut autobusem MHD
Skanzen Krňovice 1 hod turistický výlet

UBYTOVÁNÍ - STRAVOVÁNÍ

Chatky, stany, polopenze, plná penze (info na vedení kempu): CK BK-tour, www.stribrny-rybnik.cz, petra.machkova@bktour.cz, +420 495 000 385

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze
návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace